Palac Mierzęcin Wellness & Wine Resort oraz Akademia Kulinarna SPOT. zapraszają 26 kwietnia 2014 roku do SPOT. na cykl wydarzeń poświęconych polskim winom oraz serom. Po raz pierwszy w Poznaniu będzie można spotkać i w jednym miejscu najlepszych polskich winiarzy oraz wytwórców wysokiej jakości serów z małych serowarni. Spotkanie poprowadzi Redaktor Naczelny Magazynu Wino: Tomasz Prange - Barczyński. więcej >
28 lutego - 2 marca 2014r. odbyła się XII edycja Ogólnopolskiego Konkurs Młodych Talentów Sztuki Kulinarnej Martell 2014. Ekipa młodych kucharzy z Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort godnie reprezentowała nasz obiekt zajmując czwarte miejsce tracąc do podium tylko jeden punkt. więcej >
Wszystkich naszych Szanownych Gości informujemy, że od dnia 8 stycznia 2014 roku będzie otwarta restauracja w pałacu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nową kartą menu Restauracji Pałacowej, która jest już dostępna pod poniższym linkiem:

Karta Menu Restauracji Pałacowej


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia restauracji.
W połowie sierpnia Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort zamienił się w miejsce prób teatralnych do spektaklu "Kochanie na kredyt". Reżyser, Olaf Lubaszenko oraz aktorzy: Agnieszka Sienkiewicz, Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Filip Bobek, Piotr Zelt pracowali nad adaptacją przedstawienia.
To już druga wizyta ekipy producenckiej i reżysera Olafa Lubaszenko w Pałacu. Rok wcześniej mieliśmy przyjemność gościć ich podczas prób do spektaklu „Single i remiksy”, który stał się niewątpliwym sukcesem kasowym.
więcej >
Jak co roku Poradnik Restauratora przyznał statuetki Hermesów najlepszym restauracjom w kraju.
Podczas jubileuszowej gali Szef Kuchni Dawid Łagowski odebrał dyplom, statuetkę i tytuł NAJLEPSZEJ RESTAURACJI W REGIONIE dla Restauracji Destylarnia w Pałacu Mierzęcin.
więcej >
W dniu 11 grudnia odbyła się VII edycja konferencja Profit Hotel Forum. Finalnym wydarzeniem spotkania przedstawicieli rynku hotelarskiego było ogłoszenie wyników konkursu Profit Hotel Awards.  W kategorii Obiekt nieskategoryzowany zwyciężył Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort. więcej >
Z przyjemnością  informujemy, że Pałac Mierzęcin Wellness  & Wine Resort  otrzymał certyfikat oraz najwyższą notę (pięć punktów) w IV edycji plebiscytu Hotel Przyjazny Rodzinie. Wszystkim, którzy oddali na nas swój głos i wspierali nas w kampanii serdecznie dziękujemy. Więcej informacji na temat konkursu na  http://www.dzieckowhotelu.pl/.
więcej >
Miło nam poinformować, że Grape Spa Pałacu Mierzęcin zajęło II miejsce w konkursie na Najlepszy Ośrodek Odnowy Biologicznej w Polsce wSPAniałe SPA 2012 w kategorii Hotel SPA - obiekt zabytkowy.  Pierwszego miejsca nie przyznano. Więcej informacji na temat konkursu: http://www.estetyka.org.
więcej >
Informujemy, że w dniach od 2 do 15 września 2013 r. nie będzie instruktora jazdy konnej. W tym terminie lekcje jazdy z instruktorem nie będą prowadzone.

Za utrudnienia przepraszamy.
Winnica Pałac Mierzęcin została wyróżniona dwiema nagrodami podczas odbywającego się 24 marca 2012 r. Galicyjskiego Konkursu Win. W kategorii win czerwonych wytrawnych Rondo 2009 zdobyło złoty medal, natomiast Regent 2009 brązowy. więcej >