Rozpocznij swoją karierę w Pałacu Mierzęcin w miejscu z dobrym klimatem do pracy

Aktualne oferty pracy

Data ostatniej aktualizacji ofert : 12 maja  2017

KELNER / BARMAN

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • łatwości nawiązywania kontaktów i dobrej organizacji pracy
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • poznanie najlepszych standardów pracy w gastronomii
  • profesjonalne szkolenia( w tym szkolenia z zakresu wiedzy o winie)
  • bogaty pakiet socjalny
  • prywatną opiekę medyczną
  • stabilizację i bardzo przyjazną atmosferę pracy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacja@palacmierzecin.pl

PRACOWNIK BOWLINGU (KRĘGIELNIA)

Opis stanowiska:

  • obsługa recepcji kręgielni,
  • bieżąca konserwacja torów,
  • sprzedaż napojów.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • szybkość wdrażania się w nowe obowiązki,
  • gotowość do pracy w nienormowanym czasie,
  • znajomość obsługi komputera,
  • Umiejętności w zakresie obsługi  kręgielni- bieżąca konserwacja urządzeń (pracodawca zapewnia podstawowe przeszkolenie w zakresie obsługi i konserwacji kręgielni)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na  podstawie umowy o pracę
  • pracę w renomowanej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • profesjonalne szkolenia,
  • pełnoetatowe zatrudnienie umowa o pracę
  • bogaty pakiet socjalny,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • stabilizację i bardzo przyjazną atmosferę pracy.

KOSMETOLOG/KOSMETYCZKA

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kosmetologa/kosmetyczki,
  • dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego,
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie, stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju,
  • pełnoetatowe zatrudnienie,
  • stabilizację i bardzo przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość zamieszkania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: m.szyrwinska@palacmierzecin.pl

OK, close