Rozpocznij swoją karierę w Pałacu Mierzęcin w miejscu z dobrym klimatem do pracy

Aktualne oferty pracy

Data ostatniej aktualizacji ofert : 24 kwietnia  2017

KELNER / BARMAN

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:

wykształcenia minimum średniego:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • łatwości nawiązywania kontaktów i dobrej organizacji pracy;
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • poznanie najlepszych standardów pracy w gastronomii;
  • profesjonalne szkolenia( w tym szkolenia z zakresu wiedzy o winie)
  • bogaty pakiet socjalny,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • stabilizację i bardzo przyjazną atmosferę pracy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacja@palacmierzecin.pl

PRACOWNIK BOWLINGU (KRĘGIELNIA)

Opis stanowiska:

  • obsługa recepcji kręgielni,
  • bieżąca konserwacja torów,
  • sprzedaż napojów.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • szybkość wdrażania się w nowe obowiązki,
  • gotowość do pracy w nienormowanym czasie,
  • znajomość obsługi komputera,
  • Umiejętności w zakresie obsługi  kręgielni- bieżąca konserwacja urządzeń (pracodawca zapewnia podstawowe przeszkolenie w zakresie obsługi i konserwacji kręgielni)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na  podstawie umowy o pracę
  • pracę w renomowanej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • profesjonalne szkolenia,
  • pełnoetatowe zatrudnienie umowa o pracę
  • stabilizację i bardzo przyjazną atmosferę pracy.

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • Prowadzenie prezentacji i negocjacji

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu technik sprzedaży, zasad przygotowywania i prezentowania ofert sprzedażowych
  • Znajomości j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Wysoka kultura osobista, zdecydowanie, duże zaangażowanie w wykonywaną pracę, bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • System prowizyjny
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznym, zgranym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert (życiorys, list motywacyjny) na adres: j.chrebor@palacmierzecin.pl z dopiskiem praca.

OK, close