Grape Spa Pałacu Mierzęcin zdobywa nagrodę specjalną w kategorii HOTELE SPA

23 listopada 2019 podczas gali finałowej konkursu Gala Beauty Stars 2019  Grape Spa Pałacu Mierzęcin zdobyło nagrodę specjalną w kategorii HOTELE SPA. To dla nas duże wyróżnienie i zaszczyt. Kluczową rolę w pierwszym etapie konkursu odgrywają głosy Gości. Dziękujemy za zaufanie.

W uzasadnieniu werdyktu jury czytamy:

"Wyróżnieniamy Pałac Mierzęcin wellness & wine resort za unikalną koncepcję i filozofię obiektu: spójną, konkretną oraz konsekwentnie realizowaną i rozwijaną od wielu lat. Winoterapia nie jest tutaj hasłem marketingowym a olbrzymią pasją i potężnym przedsięwzięciem. Wino jest wszechobecne: od hektarów winnicy, przez przetwórnię i wielokrotnie nagradzane wina po Grape Spa z szeroką paletą autorskich zabiegów, kąpieli i rytuałów na bazie winogron z Pałacowej winnicy. Oferowanie Gościom Spa winoterapii i możliwości odkrycia wszystkich etapów powstawania wina jest z pewnością wyjątkowe.

Już po raz piąty dwutygodnik "Gala" nagrodził najlepsze gabinety z całej Polski. W tegorocznej edycji plebiscytu udział wzięły aż 64 kliniki, salony oraz hotele SPA. Czytelnicy magazynu wyróżnili swoje ulubione miejsca w 5 kategoriach:  gabinety medycyny estetycznej, gabinety kosmetyczne, stomatologiczne, salony fryzjerskie i hotele SPA. Na uczestników konkursu Gala Beauty Stars głosują czytelnicy "Gali" oraz klienci i pacjenci gabinetów oraz hoteli. Do półfinału w każdej kategorii przechodzi 6 najwyżej notowanych uczestników. Półfinaliści poddani są rzetelnemu badania pod względem obsługi pacjentów i klientów, a także merytorycznej ocenie doradców kapituły, reprezentujących poszczególne branże. Laureaci otrzymali tytuł „Najlepszego miejsca Gala Beauty Stars 2019” 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij