Grape Spa Pałacu Mierzęcin zdobywa nagrodę specjalną w kategorii HOTELE SPA

23 listopada 2019 podczas gali finałowej konkursu Gala Beauty Stars 2019  Grape Spa Pałacu Mierzęcin zdobyło nagrodę specjalną w kategorii HOTELE SPA. To dla nas duże wyróżnienie i zaszczyt. Kluczową rolę w pierwszym etapie konkursu odgrywają głosy Gości. Dziękujemy za zaufanie.

W uzasadnieniu werdyktu jury czytamy:

"Wyróżnieniamy Pałac Mierzęcin wellness & wine resort za unikalną koncepcję i filozofię obiektu: spójną, konkretną oraz konsekwentnie realizowaną i rozwijaną od wielu lat. Winoterapia nie jest tutaj hasłem marketingowym a olbrzymią pasją i potężnym przedsięwzięciem. Wino jest wszechobecne: od hektarów winnicy, przez przetwórnię i wielokrotnie nagradzane wina po Grape Spa z szeroką paletą autorskich zabiegów, kąpieli i rytuałów na bazie winogron z Pałacowej winnicy. Oferowanie Gościom Spa winoterapii i możliwości odkrycia wszystkich etapów powstawania wina jest z pewnością wyjątkowe.

Już po raz piąty dwutygodnik "Gala" nagrodził najlepsze gabinety z całej Polski. W tegorocznej edycji plebiscytu udział wzięły aż 64 kliniki, salony oraz hotele SPA. Czytelnicy magazynu wyróżnili swoje ulubione miejsca w 5 kategoriach:  gabinety medycyny estetycznej, gabinety kosmetyczne, stomatologiczne, salony fryzjerskie i hotele SPA. Na uczestników konkursu Gala Beauty Stars głosują czytelnicy "Gali" oraz klienci i pacjenci gabinetów oraz hoteli. Do półfinału w każdej kategorii przechodzi 6 najwyżej notowanych uczestników. Półfinaliści poddani są rzetelnemu badania pod względem obsługi pacjentów i klientów, a także merytorycznej ocenie doradców kapituły, reprezentujących poszczególne branże. Laureaci otrzymali tytuł „Najlepszego miejsca Gala Beauty Stars 2019” 

07 December 2019

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close