Willa dawnego zarzący majątku została odrestaurowana. Pałac Mierzęcin urozmaicił tym samym ofertę dostępnych pokoi i apartamentów. Nowy obiekt mozna wynająć na wyłączność lub wybrać jeden z siedmiu butikowo urządzonych pokoi.

Odwiedzając Pałac Mierzęcin w ciągu ostatnich dwóch lat można było zauważyć toczące się prace remontowe w willi należącej dawniej do zarządcy majątku.  Po dwóch latach działań remontowo-wykończeniowych, znajdująca się przy alei prowadzącej z Pałacu na Folwark inwestycja została ukończona.

Wnętrza odnowionej Rządcówki to siedem butikowych pokoi i apartamentów, w tym również apartamenty piętrowe,  przytulna jadalnia i sala klubowa oraz okazała klatka schodowa. Całość urządzono elegancko ale przytulnie zgodnie z najnowszymi trendami. Staranie dobrane tkaniny i dodatki, wysoka jakość materiałów, wykorzystanie odrestaurowanych elementów historycznych w wystroju budują klimat doskonały do relaksu i wypoczynku.  Na zewnątrz wymieniono stolarkę okienną, drzwiową i dach , odnowiono elewację.

Pokoje w Rządcówce to oferta dla najbardziej wymagających klientów majątku. Istnieje możliwość rezerwacji całego budynku, wynajęcie go na wyłączność. Przy okazji organizacji np. uroczystości rodzinnych w willi dostępny jest serwis i obsługa kelnerska. 

Dzięki nowej inwestycji Pałac Mierzęcin zwiększył  do pięciu ilość ofertowanych budynków z pokojami dla Gości. Teraz odwiedzający mają do wyboru nocleg w historycznych wnętrzach Pałacu, nowoczesne pokoje w Starej Stodole przy Grape Spa, eleganckie pomieszczenia w Oficynie, niezobowiązujący klimat Folwarku lub butikowo wykończoną Rządcówkę.

 

16 December 2019

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close