Najmłodsi Goście Pałacu Mierzęcin w województwie lubuskim, niezależnie od pogody, na pewno nie będą się u nas nudzić. Przygotowaliśmy wiele różnorodnych atrakcji dla dzieci, które umilą spędzony tu czas.

Pałacowy plac zabaw wyposażony jest w to, co dzieci lubią najbardziej - huśtawki, zjeżdżalnię, bujak na sprężynie, koniki, piaskownicę i wieżę linową. Kiedy aura nie sprzyja zabawom na świeżym powietrzu, najmłodsi mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej dla nich sali (dostępna podczas określonych ofert). Znajdują się w niej przybory do malowania, książeczki, klocki i układanki, gry planszowe, pluszaki, samochodziki oraz wiele innych zabawek, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Na małych miłośników wodnych uciech czeka niewielki, płytki basen w Strefie Wellness. Dzieci mogą dowoli kąpać się i pluskać korzystając z dostępnych wodnych zabawek. Wiele radości dostarczy im przejażdżka na kucyku z naszej stadniny. Uroczy i przyjacielski Smooky to ulubieniec maluchów, które chętnie go głaszczą, przytulają i karmią końskimi smakołykami. Z myślą o najmłodszych odpowiednio wyposażyliśmy pałacową kręgielnię. Lekkie kule oraz specjalne boczne płotki, ułatwiające strącenie kręgli, sprawiają, że również dzieci mogą czerpać radość z gry w bowling.

W centralnym punkcie folwarku usytuowana jest woliera. Dzieci mogą w niej zobaczyć pawie o imponujących, barwnych ogonach, zabawne kury z bujnymi czubami i nastroszonymi piórami, kolorowe bażanty oraz różne gatunki gołębi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij