Stadnina znajdująca się na terenie Pałacu Mierzęcin powstała z myślą o pasjonatach jeździectwa i osobach, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę w siodle. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora mogą zgłębić tajniki pracy z koniem i opanować oraz doskonalić swoje umiejętności.

Nowoczesna ujeżdżalnia o wymiarach 60 x 40 m to doskonałe miejsce na poprawianie techniki jazdy. Z kolei konnym wyprawom w teren sprzyja malownicze otoczenie mierzęcińskiego majątku - rozległe obszary lasów, łąk i jezior oraz pobliskie ciekawe tory stiplowe. Zaciszna okolica gwarantuje spokojną jazdę i pełne korzystanie z uroków natury.

Różnorodność koni z naszej stadniny sprawia, że każdy jeździec znajdzie tu swojego ulubieńca. Cierpliwe, spokojne i doskonale przygotowane sprawdzają się w pracy z początkującymi. Natomiast ich energiczność i skoczność zaspokoi ambicje doświadczonych jeźdźców.

Oprócz jazd konnych proponujemy także zwiedzanie pięknych okolic Pałacu Mierzęcin bryczką oraz zimowe kuligi, które stanowią znakomite urozmaicenie zarówno pobytu, jak i organizowanych w Pałacu Mierzęcin uroczystości weselnych. Amatorom fotografowania koni w plenerze polecamy duże pastwisko w pobliżu Pałacu, gdzie od wiosny do jesieni można podziwiać całe stado w pełnej krasie.

Stadnina koni w województwie lubuskim

Doskonała lokalizacja naszej stadniny koni – w woj. lubuskim – zapewnia Gościom Pałacu niezapomniane wrażenia. Mogą oni korzystać z uroków majątku i otaczających go obszarów, ciesząc się wypoczynkiem na łonie natury. Łączenie urlopu z aktywnością to najlepsza forma relaksu pozwalająca na oderwanie się od codziennych trosk.

Wszystkim Gościom zapewniamy wsparcie doświadczonego instruktora jeździectwa. Oferujemy pomoc osobom rozpoczynającym swoją przygodę z jazdą konną, ucząc je m.in. opieki nad zwierzęciem. Wprawionych jeźdźców zapraszamy na cyklicznie organizowaną imprezę – Święto Konia.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij