Profesjonalne wyposażenie Stadniny Pałac Mierzęcin, znakomicie przygotowane konie oraz wykwalifikowany instruktor tworzą wspaniałe warunki zarówno do stawiania pierwszych jeździeckich kroków, jak i doskonalenia umiejętności doświadczonych jeźdźców. 

Osobom, dla których odwiedziny w pałacowej stadninie to pierwsza styczność z końmi, polecamy na początek zajęcia nauki czyszczenia i siodłania oraz jazdę na lonży. Bardziej zaawansowanym jeźdźcom proponujemy wyjazdy w teren, gdzie dostępne są tory stiplowe oraz zajęcia na ujeżdżalni. Z konnych atrakcji mogą również korzystać najmłodsi. Oprowadzanie na kucykach z pewnością dostarczy im wiele radości i zabawy.

Dla grup przygotowaliśmy specjalną ofertę, dostosowaną do umiejętności jeździeckich. Początkującym polecamy Akademię Jeździecką, której celem jest poznanie w teorii i praktyce natury oraz typowych zachowań koni, a także obyczajów stajennych i podstaw jazdy. Zabawy Konne to propozycja dla grup, które mają już doświadczenie jeździeckie. Poprzez aktywną zabawę mogą rywalizować w zadaniach sprawnościowych z udziałem koni.

Cennik Usług Jeździeckich

Rodzaj usługi Cena
Jazda na ujeżdżalni w grupie (max 3 os) 45 min. 60 PLN
Jazda indywidualna na ujeżdżalni 45 min. 80 PLN
Jazda w terenie 1 godz. 90 PLN
Jazda na lonży 30 min. 50 PLN
Przejażdżka na kucyku 15 / 30 min. 30 / 40 PLN
Trening skokowy 1 godz. 100 PLN
Jazda bryczką  1 godz. (max. 6-osób) 250 PLN
Wynajem boksu 1 dzień 150 PLN

Jazdy konne odbywają się od środy do niedzieli.

 

Rezerwacja:

Patryk Kozajda

tel. kom. 691 724 735

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij