27 maja 2018 roku  zapraszamy  miłośników  koni i konkurencji jeździeckich na XVI Święto Konia w Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort.

Jak co roku miłośnicy koni i sportów jeździeckich a także rodziny z dziećmi mogą liczyć na wiele atrakcji. W programie znajdują się m.in. regionalne i towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody (klasa L, P, N oraz mini LL,LL,L ), a w V mierzęcińskich  zawodach w powożeniu zmierzą się najlepsze zaprzęgi konne.  Konnym atrakcjom towarzyszą zabawy i konkursy dla najmłodszych oraz pokazy kulinarne Szefa Kuchni Pałacu Mierzęcin. Na amatorów potraw z grilla czeka niespodzianka. W tym roku za grilla odpowiada Maciej Grubman – mistrz świata w BBQ, który odwiedzi Mierzęcin ze swoją 8,5 metrową lokomotywą grillową.

Święto Konia, organizowane od 2002 roku, na stałe weszło do kalendarza najważniejszych letnich imprez w regionie. Przyciąga nie tylko świat jeździecki i miłośników koni  lecz również  całe rodziny, które znajdują tu idealne warunki do odbycia pikniku. Rozległe tereny zielone, restauracja i liczne stoiska z jedzeniem i napojami, atrakcje dla dzieci i pokazy kulinarne dopełniają program.

 

PROGRAM XVI ŚWIĘTA KONIA

  • 8:00 – Towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody klasa mini LL, LL i L
  • 12:00 – Oficjalne rozpoczęcie XVI Święta konia
  • 12:30 – V zawody w powożeniu zaprzęgami konnymi – Starcie małych tytanów
  • 13:30 – Zabawy dla dzieci, przerwa techniczna 
  • 13:30 Pokaz kulinarny Szefa Kuchni Dawida Łagowskiego
  • 14:30 –  Regionalne zawody w skokach przez przeszkody klasa N (Grand Prix), P i L
  • 18:00 – Zakończenie

SPONSORZY:

    

    

    

PATRONI:  

    

 

 

Regulamin  XVI  Święta Konia

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij