Stajnia Pałacu Mierzęcin zapewnia komfortowe warunki dla przebywających tu zwierząt. Profesjonalnie przygotowany pensjonat dla koni posiada widne i przestrzenne boksy o wymiarze 12 m3 oraz wyposażenie niezbędne do pielęgnacji zwierząt - solarium i myjkę. 

W stajni znajduje się także siodlarnia oraz szatnia z zapleczem sanitarnym - prysznicami i toaletami. Rozległe tereny pastwisk zapewniają koniom dostateczną dawkę ruchu, a położenie z dala od miejskiego zgiełku gwarantuje ich spokojny pobyt. Na terenie stajni znajdują się także wybiegi piaskowe i nowoczesna ujeżdżalnia o wymiarach 60 x 40 m z systemem zraszaczy. Opiekę nad końmi w pałacowym pensjonacie sprawują wyszkoleni masztalerzy.

pensjonat dla koni

PENSJONAT DLA KONIA – LUBUSKIE

W naszej stadninie wspieramy naszych Gości w pielęgnowaniu ich pasji. Nawet jeśli nie mają oni miejsca na budowę własnej stajni, mogą kupić wierzchowca, a my zatroszczymy się o jego dobrostan. Pensjonat dla konia w Hotelu Pałac Mierzęcin zapewnia zwierzęciu profesjonalną opiekę i najlepsze warunki do życia. Położenie obiektu gwarantuje, że można spędzać czas ze swym ulubieńcem na wycieczkach po okolicznych łąkach i lasach. Wielu Gości doceniło te walory i z przyjemnością korzystają oni z okazji do aktywności na świeżym powietrzu.

Konie stanowią nieodłączny element historycznych posiadłości, więc jeśli szukasz możliwości przeniesienia się do świata arystokracji, w Mierzęcinie możesz spędzać czas na leniwych przejażdżkach wśród lubuskich łąk i jezior. W naszym pensjonacie zwierzę przez cały rok będzie miało najlepszą opiekę. Zapraszamy też do udziału w corocznym Święcie Konia, kiedy można zaprezentować swoje umiejętności w skokach przez przeszkody, w ujeżdżaniu i innych konkurencjach. Jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki w karierze jeźdźca, skorzystaj z pomocy wykwalifikowanych instruktorów.

NAJLEPSZE MIEJSCE DLA WIERZCHOWCA

Kompleksowa oferta Pałacu adresowana do właścicieli i wielbicieli pięknych wierzchowców zawiera zarówno naukę jazdy konnej, możliwość udziału w imprezach hippicznych, jak i opiekę nad zwierzęciem. Nasze pensjonaty dla koni są najlepsze w Lubuskiem. Zostawiając w mierzęcińskiej stajni swojego ulubieńca można mieć pewność, że zapewnimy mu idealne warunki do zdrowego życia. Oferujemy całodobową pielęgnację, przestronne boksy, dościelanie i czyszczenie, a w razie potrzeby także inne usługi.

Przypałacowa stajnia to miejsce, w którym można poznać innych pasjonatów sportów konnych, wymieniać doświadczenia, organizować wspólne wycieczki oraz imprezy. Zaproś do nas znajomych podzielających miłość do koni i cieszcie się wspólnie udanym wypoczynkiem! Oferujemy wysoki standard usług noclegowych i zapewniamy profesjonalną opiekę nad zwierzętami.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij