W połowie sierpnia Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort zamienił się w miejsce prób teatralnych do spektaklu "Kochanie na kredyt". Reżyser, Olaf Lubaszenko oraz aktorzy: Agnieszka Sienkiewicz, Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Filip Bobek, Piotr Zelt pracowali nad adaptacją przedstawienia.
 

To już druga wizyta ekipy producenckiej i reżysera Olafa Lubaszenko w Pałacu. Rok wcześniej mieliśmy przyjemność gościć ich podczas prób do spektaklu „Single i remiksy”, który stał się niewątpliwym sukcesem kasowym. Cieszymy się z zaufania jakim obdarzyli nas ponownie producenci i reżyser.
„Malownicze teren parkowe, wyśmienite jedzenie, kompleks Grape Spa i winnica oraz troskliwa opieka pracowników sprawiają, że chętnie tu wracamy i czujemy się w tym miejscu już bardziej jak przyjaciele a nie goście” – podkreśla Mariola Berg, współproducentka sztuki.
Główna bohaterka sztuki to Anna - była prezenterka telewizyjna uzależniona od zakupów - którą gra, pełna temperamentu, Agnieszka Sienkiewicz. W rolę jej byłego chłopaka wciela się Bartek Kasprzykowski, a rolę byłej macochy, z którą Anna często się spiera, kreuje Tamara Arciuch. Filip Bobek z kolei gra komornika, któremu towarzyszy ochroniarz z intrygującą przeszłością - w tej roli Piotr Zelt.
Prapremiera "Kochania na kredyt" odbędzie się 23 listopada w londyńskim The Mermaid Theatre. W Warszawie sztukę będzie można zobaczyć na początku grudnia.

21 Sierpnia 2013

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij